مشاوره طراحی سایت

با تکمیل این فرم می توانید خواسته های خود را در زمینه طراحی وب سایت با وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا، توسعه وب سایت با وردپرس و PHP، پشتیبانی و اشکال زدایی وب سایت های وردپرسی، آموزش طراحی سایت با وردپرس، مدیریت شبکه های اجتماعی (اینستاگرام)، اجرای پروژه های گوگل ادز و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ با ما مطرح نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند گردیدچرا طراحی سایت با وردپرس

وردپرس در حال حاضر محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) دنیا هستش و بیش 35% از وب سایت های فعال دنیا با وردپرس ساخته شده اند. کارایی آسان وردپرس، توسعه ساده وردپرس و جامعه قدرتمند وردپرس باعث شده تا به عنوان انتخاب مناسب در طراحی وب سایت های شخصی، شرکتی و فروشگاهی شناخته شود.

زمان طراحی سایت با وردپرس

مدت زمان طراحی وب سایت با وردپرس بستگی به عواملی همچون نوع پروژه، طرح های مورد استفاده، پلاگین های مورد نیاز و کارکرد کلی سایت می باشد. یک وب سایت توسط وردپرس می تواند در حداقل 5 روز و حداکثر 2 ماه ساخته شود.

هزینه طراحی سایت با وردپرس

هزینه طراحی سایت با وردپرس همانند مدت زمان طراحی سایت با وردپرس به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل نوع طراحی (عمومی یا اختصاصی)، هزینه پلاگین های اختصاصی و … ارتباط دارد و معمولاً بین 2 تا 20 میلیون تومان می باشد.

ویژگی های وردپرس

مهم ترین ویژگی وردپرس برای کاربر (مدیر و مالک وب سایت) راحتی استفاده از آن می باشد. به طوریکه شما اگر وب سایت وردپرسی داشته باشید می توانید خودتان مطلب جدید بنویسید، محصولی را اضافه یا حذف نمایید و یا حتی صفحه جدیدی مثل صفحه درباره ما را به سایتتان اضافه نمایید. در کنار راحتی استفاده از وردپرس، توسعه آسان، پلاگین های فراوان و اشکال زدایی سریع نیز از ویژگی های محبوب وردپرس به شمار می آیند.چرا طراحی سایت با وردپرس کار

آشنایی کافی با طراحی سایت با وردپرس، درک درست از نیازهای شما برای داشتن یک وب سایت و کمک به هدف گذاری تجاری و به سود رساندن وب سایت از جمله مواردی است که انتخاب ما را به عنوان تیم طراحی شما در اولویت قرار می دهد.

زمان طراحی سایت با وردپرس کار

بطور کلی زمان های اعلام شده توسط ما برای طراحی وب سایت های شرکتی و شخصی 25 روز کاری و برای وب سایت های فروشگاه آنلاین با وردپرس 45 روز کاری می باشد. این زمان بندی به دلیل حساسیت زیاد روی جزییات اعلام شده است و در صورتی که نیاز به وب سایت فوری داشته باشید  می توانید در مشاوره رایگان اعلام نمایید.

هزینه طراحی سایت با وردپرس کار

هزینه طراحی وب سایت توسط تیم ما از 4 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان متغیر است. ما نیازهای شما را شناسایی می نماییم و بر اساس آن هزینه ای را به شما اعلام می کنیم که بتوانید در ازای آن یک وب سایت کامل و کارامد تحویل بگیرید و نیازی به تحمیل هزینه های دوباره و چندباره نداشته باشید!

ویژگی های وردپرس کار

استفاده از آخرین ترندهای طراحی وب سایت، توسعه تمامی اجزای وب سایت های طراحی شده با وردپرس، استفاده از تیم متخصص و حرفه ای و در نهایت مشاوره رایگان قبل و در حین طراحی برای تعیین مدل کسب و کار وب سایت تا بیشترین بازدهی و سودآوری را برایتان داشته باشد.